Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 904 095 654
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Dámske zdravotné topánky

Popis kategórie

Vyberte si dámske zdravotné topánky a užívajte si pohodlnú chôdzu kdekoľvek. Dámske zdravotné topánky z dielne Suecos sú pekné, extra mäkké a ultraľahké. Znižujú zaťaženie svalov a chrbitce až o 70%. Taktiež sú vyvinuté z antibakteriálneho materiálu a zabraňujú vniknutiu tekutiny do topánky. Vďaka jednoduchému čisteniu mydlom a vodou sú dámske ortopedické topánky Suecos vhodné pre každú praktickú ženu. Doprajte svojim nohám a chrbtici to, čo potrebujú!

Prečo dámske zdravotné topánky od Suecos?

Dámske zdravotné topánky Suecos vám prinášajú kombináciu elegantného dizajnu a funkčnosti, vďaka čomu sa už nemusíte rozhodovať, či budete mať na nohách peknú, alebo funkčnú obuv. Môžete si vybrať z viacerých farieb, tvarov, potlačí aj možností využitia. Vyberte si kombináciu, ktorá vám najviac vyhovuje a užívajte si pohodlnú, bezbolestnú chôdzu. 

Ako sa starať o dámske ortopedické topánky? 

Topánky neperte v práčte, odporúčame ich umývať ručne mydlom a vodou bez použitia kefy. Ak je nutné použiť práčku, zvoľte krátky program so studenou vodou bez žmýkania. Topánky nesušte v sušičke, ani nevystavujte zdroju tepla, ktorý by ich mohol poškodiť. Utrite suchou handričkou a nechajte prirodzene vyschnúť. 

Pravidelne kontrolujte stav podrážky, a ak je podrážka opotrebovaná, je najvyšší čas kúpiť si nový pár ortopedických topánok od Suecos :-)

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-18 z celkovo 84 záznamov.