Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 904 095 654
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Zdravotné šľapky

Popis kategórie

Profesionálne zdravotné šľapky, vám zabezpečia vysoký komfort a ochranu počas celého dňa na nohách. Vyberte si z našej ponuky ortopedických šľapiek, v ktorých budete nie len vyzerať dobre, ale sa tak budete aj cítiť. 

Zdravotné šľapky značky Suecos predstavujú kvalitu a prinášajú úľavu Vašim nohám aj chrbtici. Doprajte si pohodlie a radosť z chôdze.

Prečo zdravotné šľapky od Suecos?

Zdravotné šľapky Suecos ponúkajú kombináciu dizajnu a funkčnosti, vďaka čomu sa už nemusíte rozhodovať medzi týmitp dvomi aspektmi ortopedickej obuvi. Máme v ponuke viacero farieb, potlačí aj možností využitia, vyberte si kombináciu, ktorá vám najviac vyhovuje a užívajte si pohodlnú, bezbolestnú chôdzu.

Ako sa starať o zdravotné šľapky Suecos?

Zdravotné šľapky odporúčame umývať mydlom a vodou. Ak potrebujete použiť práčku, použite krátky program so studenou vodou (max. 30º). Neodstreďujte nasucho a pri sušení nevystavujte zdroju tepla. Aby ste zachovali výkon protišmykovej podrážky, čistite ju denne mydlovou vodou. Pravidelne kontrolujte stav podrážky a ak je podrážka opotrebovaná, je najvyšší čas kúpiť si nový pár ortopedických šľapiek od Suecos :-)

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-18 z celkovo 44 záznamov.