Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 904 095 654
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Zdravotné dreváky

Popis kategórie

Doprajte si pohodlie a ochranu počas celého dňa so zdravotnými drevákmi od Suecos. Vyberte si z ponuky kvalitných zdravotných drevákov vyrobených pre vaše pohodlie v práci. Prinášajú úľavu nielen Vašim nohám, ale i chrbtici a zabezpečia Váš dokonalý komfort.

Zabudnite na bolesť a doprajte si pohodlie v ortopedických drevákoch Suecos. 

Prečo zdravotné dreváky od Suecos?

Zdravotné dreváky Suecos ponúkajú kombináciu dizajnu a funkčnosti, vďaka čomu sa už nemusíte rozhodovať, či budete mať na nohách peknú, alebo funkčnú obuv. Môžete si vybrať z viacerých farieb, tvarov, potlačí aj možností využitia. Vyberte si kombináciu, ktorá vám najviac vyhovuje a užívajte si pohodlnú, bezbolestnú chôdzu.

Ako sa starať o ortopedické dreváky Suecos?

Dreváky neperte v práčte, odporúčame ich umývať mydlom a vodou. Ak je to nutné, použite krátky program so studenou vodou bez žmýkania. Dreváky nesušte v sušičke, ani nevystavujte zdroju tepla, ktorý by ich mohol poškodiť. Utrite suchou handričkou a nechajte prirodzene vyschnúť.

Aby ste zachovali výkon protišmykovej podrážky, čistite ju denne mydlovou vodou. Pravidelne kontrolujte stav podrážky, a ak je podrážka opotrebovaná, je najvyšší čas kúpiť si nový pár ortopedických drevákov od Suecos :-)

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-18 z celkovo 27 záznamov.