Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 904 095 654
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Zdravotné tenisky

Popis kategórie

Jedinečné zdravotné tenisky, za ktoré sa nebudete hanbiť. Skĺbili sme dizajn, kvalitu a funkčnosť do zdravotných tenisiek, ktoré vás zbavia bolesti, odľahčia vašu chrbticu a kĺby, pričom budete stále vyzerať dobre

Keďže vieme, že každému sa páči niečo iné, prišli sme hneď s viacerými farebnými variáciami. Ortopedické tenisky Suecos sú funkčné, kvalitné a navyše dizajnovo potešia každého, kto si ich zaobstará. Už si nemusíte vyberať medzi dizajnom a funkčnosťou. Kráčajte hravo a zdravo v teniskách Suecos.

Prečo zdravotné tenisky od Suecos?

Využívame exkluzívnu technológiu Health Tech™ od Suecos®, ktorá spája ergonomický dizajn v rôznych častiach obuvi s najmodernejšími materiálmi. Vzniká z toho obuv, ktorá podporuje zdravie a pohodlné nosenie pre profesionálov, ale aj pre všetkých, ktorí hľadajú komfort pri chôdzi v každodennom živote.

Ako sa o ortopedické tenisky Suecos starať?

Pri ručnom praní použite mydlo a vodu v maximálnej teplote do 30 stupňov. Nepoužívajte kefu. 

Na čistenie nepoužívajte práčku. Ak je to nutné, použite krátky program bez odstreďovania so studenou vodou. Nežmýkajte a na vysušenie nepoužívajte sušičku ani nevystavujte žiadnemu tepelnému zdroju.

Pravidelne kontrolujte hrúbku a vzor podošvy. V závislosti na vlastnostiach a charaktere povrchov a na spôsobe chôdze môže podrážka stratiť protišmykové vlastnosti. V prípade výrazného opotrebenia siahnite po novom páre zdravotných botasiek Suecos :-).

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-18 z celkovo 41 záznamov.