Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 904 095 654
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Zdravotnícke sandále

Popis kategórie

Staráte sa, aby pacientov nič nebolelo a pritom sami trpíte? Dajte zbohom nekvalitnej obuvi a bolesti vašej chrbtice, kĺbov a nôh. Zdravotnícke sandále Suecos Vám poskytnú vysoký komfort a ochranu počas celého dňa. Profesionálne zdravotnícke sandále značky Suecos s istotou prinesú dokonalé pohodlie, kvalitu a úľavu Vašim nohám aj chrbtici.

Vyberte si z našej ponuky a pracujte s úsmevom.

Prečo zdravotnícke sandále od Suecos?

Zdravotnícke sandále ponúkajú kombináciu dizajnu a funkčnosti, vďaka čomu sa už nemusíte rozhodovať, či budete mať na nohách peknú, alebo funkčnú obuv. Môžete si vybrať z viacerých farieb, tvarov, potlačí aj možností využitia. Vyberte si kombináciu, ktorá vám najviac vyhovuje a užívajte si pohodlnú, bezbolestnú chôdzu. 

Ako sa starať o zdravotnícke sandále Suecos?

Sandále odporúčame umývať ručne mydlom a vodou. Ak je nutné pranie v práčke, použite krátky program so studenou vodou bez žmýkania. Zdravotnícke sandále nesušte v sušičke, ani nevystavujte zdroju tepla, ktorý by ich mohol poškodiť. Utrite suchou handričkou a nechajte prirodzene vyschnúť.

Aby ste zachovali výkon protišmykovej podrážky, čistite ju denne mydlovou vodou. Pravidelne kontrolujte stav podrážky, a ak je podrážka opotrebovaná, je najvyšší čas kúpiť si nový pár zdravotníckych sandálov od Suecos :-)

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-18 z celkovo 20 záznamov.