Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 904 095 654
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Dámske zdravotné dreváky

Popis kategórie

Dámske ortopedické dreváky od Suecos vytvárajú ochranu a pohodlie pre vaše nohy počas celého dňa, či už ste v práci, doma, alebo vonku. Vyberte si z ponuky drevákov, ktoré Vám zabezpečia dokonalý komfort, kvalitu a prinášajú úľavu nielen Vašim nohám ale i chrbtici.

Doprajte si pohodlie s obuvou značky Suecos.

Prečo dámske zdravotné dreváky od Suecos?

Zdravotné dreváky pre dámy ponúkajú kombináciu dizajnu a funkčnosti, vďaka čomu sa už nemusíte rozhodovať, či budete mať na nohách peknú, alebo funkčnú obuv. Môžete si vybrať z viacerých farieb, tvarov, potlačí aj možností využitia. Vyberte si kombináciu, ktorá vám najviac vyhovuje a užívajte si pohodlnú, bezbolestnú chôdzu.

Ako sa starať o dámske ortopedické dreváky Suecos?

Dreváky odporúčame umývať ručne mydlom a vodou. Ak je nutné pranie v práčke, použite krátky program so studenou vodou bez žmýkania. Dámske dreváky nesušte v sušičke, ani nevystavujte zdroju tepla, ktorý by ich mohol poškodiť. Utrite suchou handričkou a nechajte prirodzene vyschnúť.

Aby ste zachovali výkon protišmykovej podrážky, čistite ju denne mydlovou vodou. Pravidelne kontrolujte stav podrážky, a ak je podrážka opotrebovaná, je najvyšší čas kúpiť si nový pár ortopedických drevákov pre dámy od Suecos :-)

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-18 z celkovo 27 záznamov.