Čo je Suecos®?

Toto je príbeh Suecos®

ČO JE SUECOS® A KDE SME TERAZ?

Suecos® je profesionálna značka obuvi, vyvinutá s ohľadom na moderného profesionála. Či už ste zdravotná sestra, kuchár, servírka, lekár, hotelový pracovník, upratovačka, úradník, barman, farmaceut, obchodník alebo jednoducho akýkoľvek pracovník, ktorý potrebuje funkčnosť a pohodlie pri svojej práci či voľnom čase, značka Suecos® bola vyvinutá pre vás

Sme hrdí, že navrhujeme obuv, ktorá kladie dôraz na anatómiu nohy, a tak poskytujeme chrbtu a kĺbom ohromujúcu úľavu od bolesti. 

Neustále prebieha výskum a množstvo rôznych testov topánok, ktoré vyrábame. Dokonca aj po výrobnom štádiu prechádzajú všetky modely fázou preskúšania, aby sa zabezpečilo, že iba výrobky najvyššej kvality sa dostanú k nášmu koncovému spotrebiteľovi. Výsledkom je, že dosahujeme, a dokonca prevyšujeme, najvyššiu úroveň certifikácií v priemysle, pričom neustále dostávame obrovskú pozitívnu spätnú väzbu od našich spotrebiteľov.

FILOZOFIA NAŠEJ ZNAČKY: KVALITA A ŠTÝL

Hľadáte kvalitu? Záleží Vám na móde? Alebo oboje? My v Suecos sme presvedčení, že by nemal byť žiadny kompromis medzi kvalitou a štýlom. Darí sa nám vyrábať technicky najvyspelejšie pracovné topánky, ale nie na úkor estetiky. Snažíme sa o dosiahnutie čo najväčšej rovnováhy. Od návrhu po farbu a ergonómiu, berieme do úvahy vaše predstavy. Aj zdravotné sestry či servírky môžu byť elegantné a zároveň sa cítiť pohodlne. Kuchári a barmani môžu byť chránení a zároveň štýloví. S nami budete mať najpokročilejšiu kvalitu v profesionálnom obuvníckom priemysle, ale budete určite aj vyzerať dobre. Značka Suecos je navrhnutá a šitá na mieru pre profesionálov ("PROFESSIONALS"), ale berie do úvahy aj vašu módnu stránku ("PROFASHIONALS").

NAŠE ZAČIATKY

V roku 2006 sa dvaja Švédi rozhodli postaviť si hniezdo v Španielsku a začať svoju celoživotnú púť. Využili odborné znalosti získané z rokov práce pre L´Oreal Škandinávia a poradenských prác v Strednej Amerike a Mexiku a rozhodli sa vyrábať jedinečné a kvalitné produkty. Chceli dosiahnuť spokojnosť a pohodu spotrebiteľa, ale tiež plne využiť tieto výrobky na skvelú vec - dávať späť spoločnosti.

To sú základy, na ktorých bola postavená materská spoločnosť Chilli Technologies, S. L., a s ktorými sa Suecos®, jej revolučná hlavná značka, vydala na svoju cestu. V súčasnosti má Suecos®, a aj celý manažment, svoje sídlo v Madride.

V Suecos® sme úprimne presvedčení, že žiadne meradlo úspechu nie je samo o sebe dostatočné bez dávania späť spoločnosti. To je dôvod, prečo sme sa od začiatku rozhodli vždy dávať tým, ktorí potrebujú najviac. Naše prvé dva ciele boli Nikaragua a Dominikánska republika. Po obutí tisícok malých bosých nôh v týchto krajinách, sme začali spolupracovať aj s ďalšími krajinami po celom svete. Ide o náš projekt "A clog for a clog", v ktorom za každý pár drevákov, ktorý kúpite, darujeme jeden pár bosému dieťaťu.

PREČO NÁZOV SUECOS® A VŠETKO O NÁZVE NAŠICH DREVÁKOV

Názov "suecos" je španielska slovná hračka; znamená to "Švédi", ale aj "dreváky", keď je napísaná s písmenom "z" namiesto "s" (zuecos). Pretože spoločnosť bola založená v Španielsku dvoma Švédmi v roku 2006 s myšlienkou zlepšenia a inovácie klasických "švédskych drevákov", nemohli sme vymyslieť ideálnejší názov.

A keď hovoríme o názvoch našich drevákov, príbeh je veľmi podobný. Inšpirovaní faktom, že sme Švédi, sme všetky názvy modelov našich topánok odvodili z Nordickej mytológie. Thor, Alva, ... pri vymýšlaní názvu sa snažíme nájsť podobnosť medzi topánkou a skutočnou postavou z mytológie.

SUECOS® DO CELÉHO SVETA

V Suecos® sme hrdí, že naša profesionálna obuv novej generácie je distribuovaná do viac ako 40 krajín sveta.

Autor: suecos.sk

Zdroj: suecos.com