Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 904 095 654
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Pánske zdravotné topánky

Popis kategórie

Ste neustále v pohybe a potrebujete topánky, ktoré Vám zabezpečia dokonalý komfort? Pánske zdravotné topánky Suecos sú určené práve pre Vás. Vďaka svojmu ergonomickému tvaru a priedušnosti sú mimoriadne pohodlné, tlmia každý Váš krok a ponúkajú Vám úľavu počas celého dňa. Z pánskych ortopedických topánok Suecos si vyberie každý, kto sa nerád rozhoduje medzi funkčnosťou, kvalitou, komfortom a zdravím. Značka totiž spája všetky tieto atribúty a ponúka obuv vyrobenú presne podľa Vašich predstáv.

Prečo pánske ortopedické topánky od Suecos?

Zdravotné topánky Suecos pre pánov sú ideálnou kombináciou dizajnu a funkčnosti, vďaka čomu sa už nemusíte rozhodovať medzi týmito dvomi vlastnosťami obuvi. Naše zdravotné šľapky majú mnohé vlastnosti, môžete ich využívať ako pracovnú obuv, ale aj obuv vo voľnom čase. Vybrať si môžte zdravotné šľapky s otvorenou prievzdušnou špičkou, ale aj s vystuženou, ktorá vydrží tlak až 1500 kg a pritom sú stále ultraľahké!

Ako sa statarať o pánske ortopedické topánky Suecos?

Topánky neperte v práčte, odporúčame ich umývať ručne mydlom a vodou bez použitia kefy. Ak je nutné použiť práčku, zvoľte krátky program so studenou vodou bez žmýkania. Topánky nesušte v sušičke, ani nevystavujte zdroju tepla, ktorý by ich mohol poškodiť. Utrite suchou handričkou a nechajte prirodzene vyschnúť.

Pravidelne kontrolujte stav podrážky, a ak je podrážka opotrebovaná, je najvyšší čas kúpiť si nový pár ortopedických tenisiek od Suecos :-)

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-18 z celkovo 25 záznamov.