Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 904 095 654
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Pracovná obuv pre kuchárov

Popis kategórie

Rozliata viraca voda, káva, nebodaj olej? Nenechajte si pokaziť deň. S pracovnou obuvou pre kuchárov Suecos to už nebude problém. Topánky pre kuchárov z našej dielne sú vytvorené z antibakteriálneho materiálu, čím zabraňujú vniknutiu tekutiny do topánky a plesňovým infekciám. Navyše sú mimoriadne prievzdušné a jednoduché na čistenie. To, že jedlo pripravíte podľa zákazníkových predstáv Vám zaručiť nevieme, komfort a úľavu Vám však vďaka pracovnej obuvi do kuchyne Suecos garantujeme.

Prečo pracovná obuv pre kuchárov od Suecos?

Pracovná obuv pre kuchárov Suecos je ideálnou kombináciou dizajnu a funkčnosti, vďaka čomu sa už nemusíte rozhodovať medzi týmito dvomi vlastnosťami obuvi. Naša pracovná obuv má antibakteriálne vlastnosti, zabraňujú vniknutiu tekutiny do topánky a plesňovým infekciám, vďaka čomu zostanú vaše nohy zdravé a v pohodlí.

Ako sa statarať o pracovnú obuv pre kuchárov?

Obuv neperte v práčke. V prípade potreby použite krátky program so studenou vodou bez žmýkania a sušenia v sušičke. Obuv nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu ani iným zdrojom tepla. Na sušenie použite suchú handričku.

Udržiavajte obuv čistú. Pravidelne kontrolujte podrážku. Ak je podrážka opotrebovaná, je najvyšší čas kúpiť si nový pár pracovných topánok do kuchyne od Suecos :-)

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-8 z celkovo 8 záznamov.