​Ktoré dreváky sú najvhodnejšie pre vašu profesiu? Vaša príručka sandálov Suecos®

Dreváky Suecos® sa vyrábajú v piatich rôznych modeloch (a tie v rôznych farbách). Vďaka nasledujúcemu prehľadu zistíte, ktoré sandále sú najvhodnejšie pre vašu profesiu a pracovné prostredie.

Špecializujeme sa na pracovnú obuv v nasledujúcich odvetviach:

  1. Zdravotná starostlivosť: pracovná obuv pre sestry, lekárov a ošetrovateľov v nemocniciach, lekárskych zariadeniach, laboratóriách, zdravotníckych zariadeniach a geriatrických ambulanciách.
  2. Pohostinstvo a hotelierstvo: profesionálne topánky pre potravinársky a hotelový priemysel, pre kuchyne, kuchárov a obslužný personál ako čašníci, barmani, izbový servis a upratovacia služba.
  3. Wellness: Profesionálna obuv pre SPA zariadenia, kúpele, kozmetické, kadernícke a masážne salóny.
  4. Voľný čas: Ideálne na kúpalisko, bazén, pláž alebo jednoducho na relax po práci. Skvelé pre celú rodinu.

A teraz vám na porovnanie priblížime 5 drevákov Suecos®:

THOR odporúčame pri práci v potravinárskom priemysle a v kuchyni, ale tiež pre ošetrovateľov, napríklad na geriatrii. Thor má vysoko protišmykovú gumenú podrážku, vhodnú pre mastné a mydlové povrchy, napríklad dlaždice. Oblasť päty a prstov je zosilnená. Päta je plne uzatvorená pre dosiahnutie vyššej bezpečnosti. Model THOR PLUS+ je bez vetracích otvorov, a preto je vhodný na mokré povrchy. Ľahko ich doplníte o stielku (vložku do topánok, aj ortopedickú). Majú klasickú širokú fazónu.

ODEN bola špeciálne navrhnutá pre profesionálov v nemocniciach a lekárskych zariadeniach, ale je vhodná aj pre obsluhu a wellness služby. Gumenná podrážka vás chráni na mokrých a suchých povrchoch. Oden ponúka mimoriadne pohodlie: podrážka pohlcujúca nárazy umožňuje výrazné odpruženie každého kroku a robí ich ideálnymi pre dlhé pracovné smeny na nohách. Budete mať pocit, že kráčate po obláčikoch :) Úzke vyhotovenie je vhodné pre štíhle nohy. Oden sú k dispozícii v 14 farbách.

SKOLL je všestranná pracovná obuv vhodné pre všetky odvetvia. Ponúka vysokú hodnotu za bezkonkurenčnú cenu. Päta je čiastočne uzatvorená, preto môžete topánky vyplniť stielkou. Skoll sú k dispozícii v 6 farbách.

NORDIC prešli skúškou vo všetkých odvetviach – v zdravotných a pohostinských zariadeniach, vo wellness sektore a sú vhodné aj na voľný čas. Sú výnimočne komfortné vďaka vymeniteľnej sielke a integrovanému ventilačnému systému Air-Tech™. Päta je čiastočne uzatvorená.

LOKI odporúčame pre wellness sektor a voľný čas. Môžete ich doplniť aj o vložku do topánok. Majú širší tvar. Loki sú k dispozícii aj v detských veľkostiach a sú ideálne pre celú rodinu.

Všetky Suecos® dreváky sú veľmi ľahučké a znižujú napätie svalov až o 70 %. Nosením týchto drevákov doprajete výraznú úľavu vašim nohám, kĺbom, kolenách aj chrbtu. Ich výhodou je aj jednoduché čistenie. Vyberte si z našej ponuky sandálov Suecos® tie pravé pre vás a vašu profesiu. Ponúkame vám ich vo viacerých farbách a vzoroch.

Autor: suecos.sk

Zdroj a obrázky: suecos.com

Kategórie článku

suecos, Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, info@suecos.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info