Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 904 095 654
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Pánske ortopedické šľapky | Pánske zdravotné šľapky, Suecos

Popis kategórie

Funkčné, kvalitné a mimoriadne pohodlné… Tak také sú pánske zdravotné šlapky, ktoré na Vás čakajú v našej ponuke certifikovanej obuvi. Pánske zdravotné šľapky značky Suecos Vám zabezpečia dokonalý komfort, kvalitu a prinášajú úľavu nielen Vašim nohám, ale i chrbtici. Cíťte sa spokojne a komfortne počas celého dňa.

Prečo pánske ortopedické šľapky od Suecos?

Zdravotné šľapky Suecos pre pánov sú ideálnou kombináciou dizajnu a funkčnosti, vďaka čomu sa už nemusíte rozhodovať medzi týmito dvomi vlastnosťami obuvi. Naše zdravotné šľapky majú mnohé vlastnosti, môžete ich využívať ako pracovnú obuv, ale aj obuv vo voľnom čase. Vybrať si môžte zdravotné šľapky s otvorenou prievzdušnou špičkou, ale aj s vystuženou, ktorá vydrží tlak až 1500 kg a pritom sú stále ultraľahké!

Ako sa statarať o pánske ortopedické šľapky Suecos?

Pánske zdravotné šľapky odporúčame umývať v rukách mydlom a vodou. Ak potrebujete použiť práčku, použite krátky program so studenou vodou. Neodstreďujte nasucho a pri sušení nevystavujte zdroju tepla. Aby ste zachovali výkon protišmykovej podrážky, čistite ju denne mydlovou vodou. Pravidelne kontrolujte stav podrážky a ak je opotrebovaná, je najvyšší čas kúpiť si nový pár ortopedických šľapiek od Suecos :-)

Vyberte si z viacero farieb, potlačí aj možností využitia. Skombinujte prvky, ktoré vám najviac vyhovujú a užívajte si pohodlnú, bezbolestnú chôdzu.

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-15 z celkovo 15 záznamov.