Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 904 095 654
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Zdravotné tenisky dámske | Ortopedické tenisky dámske, Suecos

Popis kategórie

Skĺbiť dizajn, kvalitu a funkčnosť nie je jednoduché. Nám sa to však podarilo a dámske ortopedické tenisky Suecos sú toho skvelým príkladom. Keďže vieme, že každej žene sa páči niečo iné, prišli sme hneď s viacerými farebnými variáciami, tvarmi aj vlastnosťami. Dámske zdravotné tenisky z našej dielne sú funkčné, kvalitné a navyše dizajnovo potešia nejednu z Vás. Už si nemusíte vyberať medzi dizajnom a funkčnosťou, v zdravotných teniskách máte oboje a ešte viac.

Prečo dámske zdravotné tenisky od Suecos?

Využívame exkluzívnu technológiu Health Tech™ od Suecos®, ktorá spája ergonomický dizajn v rôznych častiach obuvi s najmodernejšími materiálmi. Vzniká z toho obuv, ktorá podporuje zdravie a pohodlné nosenie pre profesionálov, ale aj pre všetkých, ktorí hľadajú komfort pri chôdzi v každodennom živote.

Ako sa o dámske ortopedické tenisky starať?

Pri ručnom praní použite mydlo a vodu v maximálnej teplote do 30 stupňov. Nepoužívajte kefu, aby ste nepoškodili povrch tenisiek.

Na čistenie nepoužívajte práčku. Ak je to nutné, použite krátky program so studenou vodou bez odstreďovania. Nežmýkajte a na vysušenie nepoužívajte sušičku ani nevystavujte žiadnemu tepelnému zdroju.

Pravidelne kontrolujte hrúbku a vzor podošvy. V závislosti na vlastnostiach a charaktere povrchov a na spôsobe chôdze môže podrážka stratiť protišmykové vlastnosti. V prípade výrazného opotrebenia siahnite po novom páre tenisiek Suecos :-).

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-18 z celkovo 39 záznamov.